Sigurisht, AEW po mban një parti në MGM Grand në Las Vegas, ku ata janë të pritet për të njoftuar ardhjen e Kenny Omega.

BENTEKE ishte tani në kërkim shumë si klinike, sulmuesi i fuqishëm i cili dikur ishte i dashur i Midlands, lojtar i cili kishte mbaruar runner-up për Gareth Bale në PFA Rinj Player i Vitit çmime dhe lojtari i parë Villa të mposhtin e 20 Mark -goal pasi Juan Pablo Angel në vitin 2004. 7 BENTEKE do të shpresojmë që të ringjallë karrierën e tij mezi fliste që atëherë, abdikim ka qenë drastike, papritur.

BENTEKE shënuar tri herë në 30 paraqitje në ligë, mungesa e tij e kontributit të ngritur shqetësim dhe tregon e tij letargji kushtojë atij një vend në skuadrën e Kupës së Botës Belgjikës verën e kaluar. Nuk ka gola në 10 ndeshje këtë fushatë, duket e pasigurt se kur do të ndryshojë, duke pasur parasysh Zaha dhe Townsend janë provuar më shumë se të aftë në sulmin me drejtimin e tyre të drejtpërdrejtë, ndërsa ish-sulmuesi i Chelseat Michy Batshuayi është nënshkruar në formë huazimi, dorëzoi në shtrat të mrekullueshëm.

Besimi i BENTEKE është kuptohet brishtë dhe, ndërsa ai është një hije e lojtarit ai dikur ishte, ai është ende vetëm 28, vjet pikut për një futbollist. Një ndryshim i klubit shumë mirë mund të bëjë hile, jashtë ndoshta, por duhet të vazhdojë karrierën e tij në të njëjtën trajektore zbritës për një kohë të gjatë, BENTEKE shkon rrezikun e vyshket në errësirë ​​futbollit.

Raw dhe SmackDown kanë kaluar për WWE këtë javë dhe Becky Lynch ishte, edhe një herë, ylli i padiskutueshëm i shfaqjes. Megjithatë, me AEW vendosur për të bërë një njoftim të madh sot (rreth mesnatës kohë UK), le të gërmoj në disa thashethemeve: 4 Ronda Rousey dhe Becky Lynch janë të vendosur për ngjarje WrestleMania kryesor 35 Më në AJ Styles lëndimit në këtë pikë, ne e dimë se Seth Rollins është që kanë të bëjnë me një shpinë të keq dhe pritet të mungojë deri në një muaj të veprimit, por Styles AJ nuk është shumë prapa tij.

Fenomenale One humbur ngjarje të jetuar gjatë fundjavës dhe vetëm u shfaq në një bisedë prapaskenë me Jeff Hardy në SmackDown, pavarësisht nga pjesa tjetër e pjesëmarrësve eliminimit Dhomës marrjen fizike. Styles ka një hernie, por ai ka të ngjarë të vënë një operacioni jashtë deri pas WrestleMania 35.

4 AJ Styles gjatë mbretërimit të tij të dytë si WWE Champion, rolet Styles AJ Undertaker / John Cena në WrestleMania 35 Sipas PW brendshëm, as njeriu ka një ndeshje penciled në për WrestleMania 35. Megjithatë, Undertaker pritet të paraqitet në disa kapaciteteve dhe kështu është Cena, i cili përfundon xhirimin e filmit të tij të tanishme në Vankuver në prill 1. Gjashtë ditë është më shumë se kohë të mjaftueshme për të treguar fytyrën e tij në WrestleMania.

4 legjendar Shfaqja e Undertaker Next Arabia Saudite? Fightful raportojnë se ardhshme Arabia Saudite show është rezervuar për 3 maj 2019, vetëm nën një muaji hequr nga Wrestlemania 35. Vetëm 10 ditë më vonë, WWE pranishëm Monday Night Raw NGA O2 Arena në Londër dhe të fillojë turneun e tyre në Mbretërinë e Bashkuar. Çmenduri.

AEW shpallë Jimmy Havoc, pritet të njoftojë Kenny Omega All Elite Wrestling njoftoi në Twitter dje se Jimmy Havoc – një nga mundësit më të mira hardcore në planet – ka nënshkruar për kompaninë. Sigurisht, AEW po mban një parti në MGM Grand në Las Vegas, ku ata janë të pritet për të njoftuar ardhjen e Kenny Omega. Hoteli vetë ka tweeted një ngacmues.

Njoftimi që ju keni qenë duke pritur për … https://t.co/Tf2J88Xvfw – MGM Grand Hotel (@MGMGrand) 5 shkurt 2019 McIntyre Vs Strowman për WM35? Duke parë në faqen e internetit O2 për turne në Mbretërinë e Bashkuar, Strowman është shpallur si duke shkuar deri kundër McIntyre dhe duke pasur parasysh programi i tyre i tanishëm gjithashtu përfshin Baron Corbin dhe Kurt Angle (kjo ishte menduar të jetë Seth Rollins para se ai u plagosën), me sa duket ata janë të drejtuar për WrestleMania.

Disa shitore kanë spekuluar këto dy gjigandët do të luftojnë për të drejtën për të përballet me fituesin e Rollings dhe Brock Lesnar pas Shfaq të tregon. 4 Braun Strowman dhe Drew McIntyre kanë qenë në kurs për një përplasje për një kohë
James DeGale ka njoftuar tërheqjen e tij nga boksi profesionist. Ish-kampion super-mesme botërore dhe olimpike medaljen ari ka vendosur të var dorezat e tij pas pikë humbjes së tij në Chris Eubank Jr në fundjavë.

3 James DeGale ka vendosur për të thirrur atë shpërblej pasi u rrah edhe nga Chris Eubank Jr DeGale tha në një deklaratë: “Sot shënon 10 vjet që luftën time profesionale debutimin më 28 shkurt, 2009 dhe sot është dita unë jam njoftuar pensionimin tim nga boks . “Ka qenë një udhëtim i pabesueshëm dhe unë kam pasur një dekadë të mahnitshme -. Në qoftë se unë jam i sinqertë, vitet më të mira të jetës sime” 33-vjeçari ishte boksieri i parë britanik për të fituar edhe një medalje olimpike ari dhe një profesionist titullin e botës, një feat që përsëritet nga Anthony Jozueut. Ai fitoi medaljen e artë në ndarjen mesme në Olimpiadën e Pekinit në vitin 2008 dhe shtatë vjet më vonë kapur IBF titullin super-të mesme duke mposhtur Andre Dirrell. “Është e vështirë të pranoj se unë nuk jam luftëtar unë dikur ishte, por unë jam njeri dhe përgjatë rrugës lëndimet e mia kanë marrë një taksë – si në mendjen dhe trupin dhe këto gjëra kanë kontribuar të ndikojnë punën time në ring “, vazhdoi deklaratën e tij.

3 James DeGale ishte boksieri i parë britanik për të fituar një medalje të artë olimpike 3 James DeGale është një dy-herë IBF kampioni super-mesme Pas rrahjes Dirrell me vendim pikë unanim në Boston në maj 2015, sallaks DeGale pretendoi një fitore unanime kundër Lucien Bute në shtetin shtëpi kundërshtarit të tij të Quebec, Kanada. Ai bëri një mbrojtje të suksesshme titullin kundër Rogelio Medina në Uashington DC, në shkurt 2016. ofertën DeGale për të unifikuar botëror titullin e tij IBF super-të mesme me kurorë WBC Badou Jack përfundoi në një barazim të janarit në vijim.

Luftëtar Hammersmith lindur u rrah pastaj nga relative panjohur Kalebit Truax në Box Arena bakrit në dhjetor të vitit 2017 para se të fituar titullin e tij të kthehet në prill të vitit të kaluar në një rematch Las Vegas. Pas rrahjes Fidel Munoz në fund të vitit 2018, ai u përball me Eubank Jr të shtunën, 23 shkurt dhe dukej një hije e vetëvetes së tij pasi ai pësoi një unanim pikë vendim humbjen.

DeGale përfundon karrierën e tij profesionale me 25 fitore, tri humbje dhe një barazim. FUNDIT boks NEWS START përhapur lajmin Eddie Hearn zbulon datën e re e mundshëm për të ardhshëm Reporter lufta VEPRIMIT Callum Smith puthi nga Pulev fton avokat; e akuzon atë për të reja, sulm shtesë seksuale të nxehtë Dejvid Prajs trondit tifozët me jashtë-of-karakter, pasthirrmë-ngarkuar shpërthim 50/50 Eddie Hearn i përgjigjet kërkesës Deontay Wilder të një ndarje 50/50 për të luftuar AJ në veprat Eddie Hearn zbulon kur ne mund të shohim Anthony Joshua luftuar Oleksandr Usyk Amir Khan’t Amir Khan shpjegon se pse ai ishte aq i varfër në luftën e fundit me Samuel Vargas çfarë tjetër?

Tyson Fury trajner zbulon që lufta është më e mundshme të ardhshëm: Joshua ose Wilder i mërzitur që vjen? Khan paralajmëron Crawford e “shokut të madh ‘, nëse ai e mbikëqyr atë për luftën e ardhshme super rendit krye dhjetë kile-për-kile boksierët sot në botë, duke përfshirë edhe Canelo dhe Joshua CON MAN McGregor është’ një herë në jetë 1xbet.footballresultstoday.org ‘, por MMA ekspert mbështet atë për të bërë UFC kthimi DeGale shtoi: “kam humbur luftën të shtunën në O2, por unë jam i prekur që të ketë një të mirë të dërguar jashtë nga tifozët në qytetin tim në shtëpi. “Një ditë pas luftës, dikush më tha se një luftë nuk përcakton një trashëgimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *